Ubytování na vranovské přehradě - Camp Bítov
Camp na Vranovské přehradě
klid a pohoda uprostřed lesů
Spousta možností na výlet
zámky, hrady, muzea, turistické trasy
Koupání v čisté vodě
vlastní bazény v areálu campu
V srdci Národního parku Podyjí
krásná příroda, výlety pěšky i na kole
Poblíž všeho dění
12 km od Vranova, 35 km od Znojma

Vranovská přehrada ubytování - Camp Bítov

Chtěli bychom Vás pozvat do Campu Bítov na Vranovské přehradě. Moravský Jadran, tak je nazýván tento kraj, který Vás zve k návštěvě. Je to kraj lesů, vod a strání, kraj slunce a perlivého vína. Kraj, kterým kráčela historie. Camp Bítov se rozkládá na příjemném místě. Obepíná jednu ze zátok Vranovské přehrady ve 100m hlubokém údolí. Kolem jsou listnaté lesy, které jsou nejkrásnější právě na začátku sezony a snad ještě krásnější na podzim.

Vodní park bazény Bítov - Camp Bítov

K vybavení rekreačního areálu patří restaurace a prodejny se zbožím všeho druhu (cukrárna, pizzerie, potraviny). Chatky mají elektrické přípojky, ledničky, povlečení. Kuchyňky jsou vybaveny plynovými vařiči, mikrovlnou troubou a dřezy s teplou vodou. Camp je vybaven třemi sociálními zařízeními s bezbariérovými vstupy do sprch i na WC, včetně WC pro děti.

Možnosti ubytování na Vranovské přehradě

Proč se ubytovat v Campu Bítov na vranovské přehradě?

Camp Bítov má velmi příjemnou polohu přímo na břehu Vranovské přehrady. Pouhý 1 km od campu se nachází zřícenina hradu Cornštejna, kde se v létě konají divadelní představení s ukázkami soubojů s historickými zbraněmi.

V blízkosti se také nachází hrad Bítov, který je známý svými sbírkami historických zbraní, ale také především velkou sbírkou zvířat z celého světa. Procházka na hrad Bítov vede příjemnou lesní cestou.

Blízko campu je národní park Podyjí - Thayatal (společný s Rakouskem). I zde je spousta možností k procházkám, nebo jízdě na kole po vyznačených cyklotrasách.

V campu Bítov jsou Vám k dispozici půjčovny sportovních potřeb, ping-pong, beach volejbal atd. Také rybáři určitě nebudou zklamáni. Bítovské zátoky se mohou pochlubit unikátními úlovky. Do areálu campu můžete i se svými čtyřnohými miláčky.


Aktivity v campu

Získaná ocenění

Prohlédnout plánek Campu Bítov