Ubytování na vranovské přehradě - Camp Bítov

Služby a vybavení Campu Bítov

V campu se nachází půjčovny sportovních potřeb, ping-pong, beach volejbal atd. Také rybáři určitě nebudou zklamáni, protože bítovské zátoky se mohou pochlubit unikátními úlovky. K vybavení kempu patří také dětské hřiště. Do areálu campu můžete i se svými čtyřnohými miláčky.

Rychlé občerstvení

Restaurace z terasou

Vlastní grilování

Bazény

Sport a zábava

 

Parkování v areálu

Wifi zdarma

Pračka

Teplá voda 24/7

Pejsci nám nevadí

Vybavení, obchůdky a prodejny

K vybavení rekreačního areálu patří restaurace a prodejny se zbožím všeho druhu (cukrárna, pizzerie, potraviny, coctail bar), které provozují jiné podnikatelské subjekty.

Poskytované služby

K dispozici jsou tři sociální zařízení s dostatečnou kapacitou pro provoz kempu. Zařízení jsou bezbariérová.

Teplá voda (24hodin)
je k dispozici buď ve sprchách na žetony (20,-Kč), které zakoupíte v automatu, který je umístěn na každém sociálním zařízení, nebo můžete využít solární sprchy (v hlavním sociálním zařízením u restaurace), které jsou ZDARMA.
Zařízení jsou průběžně kontrolovány a uklízeny, aby byla zajištěna čistota a pořádek.

Zábava pro děti

V areálu Campu Bítov naleznete několik možností, jak se zabavit s dětmi. Jedno venkovní hřiště naleznete u bungalovů a další pak na protějším břehu na lodi Praha. V hlavní turistické sezóně jsou pak ještě další možnosti, jako například dětské animační programy a vystoupení loutkového divadla.

Služby pro skupinové a firemní pobyty

Ubytování na Vaše firemní akce, teambuldingy, skupinové pobyty družstev, škol, seniorské setkání, vám nabízí Camp Bítov. K dispozici je Vám i naše restaurace, ale především velká plocha campu.

Vaše firemní akce získají nový rozměr v klidném a okouzlujícím prostředí vranovské přehrady. Nabízíme Vám kvalitní servis pro zaměstnance a účastníky vaší akce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Získaná ocenění

Prohlédnout plánek Campu Bítov